Büyüteç Hazırlık Atlama Kursları hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfasındaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

AskıAskı BoşlukAskı
Boşluk
   
 

Hazırlık atlama kurslarının birinci amacı, üniversitelerin yapmakta olduğu hazırlık sınıfı muafiyet sınavlarını geçerek doğrudan birinci sınıftan veya mümkün olan en yüksek kurdan eğitime başlamayı sağlamaktır. Diğer amacı ise, hazırlık sınıfının sonunda yapılan sınavda başarılı olunmaması halinde sene kaybı yaşanmasını önlemektir.

Hazırlık atlama derslerinde zaman ön planda olduğu için gramer anlatmaktan ziyade, öğrencinin zayıf olduğu alanlara yönelik egzersizler yaptırmakta ve ancak ihtiyaç duyulursa konu anlatımına dönmekteyim. Her üniversitenin farklı bir EPE sınav yöntemi bulunduğu için genellikle bir önceki yılın örnek soruları doğrultusunda bir program hazırlayarak derslere başlamaktayım.

Hazırlık atlama kurslarında önemli bir puan getirisi sağlayan makale yazma teknikleri konusunda da öğrencilerime yardımcı olmakta ve onlara makale ödevleri vererek yazdıkları makaleleri kapsamlı bir şekilde değerlendirmekteyim.

Her üniversitenin EPE sınavında bulunmamakla birlikte, hazırlık muafiyet sınavlarında en büyük sıkıntı genellikle konuşma alanında yaşanır. Gramer eksiklikleri konu anlatımları ile pekiştirilebilse de konuşma becerilerini geliştirmek kolay olmaz. Uyguladığım özel bir yöntem ile öğrencilerimin konuşma becerilerini de hızlı bir şekilde geliştirebilmekteyim.

Hazırlık atlama kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen benimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Çeviriyle Öğren
Sol KöşeCopyright © Ö. Kiraz 2010
Tasarım: yataylimitSağ Köşe