Büyüteç İngilizce Grup Kursları hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfasındaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

AskıAskı BoşlukAskı
Boşluk
   
 


Özel ders şeklinde verilen İngilizce grup kursları, şirket çalışanlarına İngilizce dersi aldırmak isteyen işverenler veya aynı yaşta çocukları olan aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Öğrenci sayısının artmasına karşın ders ücretinin neredeyse sabit kalması, İngilizce grup derslerini cazip kılar.

Şirket veya kurum çalışanlarına yönelik İngilizce grup kursları, şirket binasında derslik olarak düzenlenebilecek bir alanda verilebilir. Özel İngilizce grup derslerinde, ayrı bir lokasyonda bulunan kurs merkezine gidilmemesi ve derslerin evde/işyerinde verilmesi zaman kazandırıcı bir unsurdur.

İngilizce grup derslerinde dikkate alınması gereken en önemli unsur, katılımcıların İngilizce bilgi düzeylerinin benzer seviyede olmasıdır. Derslerin, İngilizce bilgi düzeyi en düşük öğrencinin hızıyla yürütüleceği unutulmamalıdır.

Dilerseniz Referanslar sayfamı ziyaret ederek daha önce grup dersi verdiğim firmalara bakabilir veya Ders Fiyatları sayfamı ziyaret ederek Özel İngilizce Grup Kurslarının fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çeviriyle Öğren
Sol KöşeCopyright © Ö. Kiraz 2010
Tasarım: yataylimitSağ Köşe